Abonelik e-ticaret kutularının en popüler çeşitlerinden biri kitap kutuları. Kitap kurtlarına hitap eden bu kutular oldukça eğlenceli içerikler sunuyor. Dünyadan 4 örneğe göz attık:

 1. Bookishly Tea & Book Club ve & Coffee & Book Club
  Tebrik kartlarından kült kitaplara, günlüklerden not defterine edebiyata dair her şeyi bulabileceğiniz Bookishly, Tea & Book Club ve Coffee & Book Club olmak üzere iki harika abonelik kutusu sunuyor. Her ay karton kapaklı sürpriz bir klasik kitap, dört poşet çay ya da taze çekilmiş kahve, Bookishly kırtasiye malzemeleri çıkan kutulara £9.00’dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.

 

 1. Cozy Reader Club
  Cozy Reader Club kutuları sonbahara girdiğimiz ve kendimizle daha fazla baş başa kalmak istediğimiz şu günlere birebir bir içerikler sunuyor; yeni çıkan ciltli bir kitap, lokal kahve, çay ya da sıcak çikolata, el yapımı ürünler ve gurme atıştırmalıklar. Cozy Reader Club’a aylık $64.95’dan başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz.

 

 1. Blue Spider’s Attic
  Mississippi merkezli Blue Spider’s Attic Box, ikinci el klasikler ve çağdaş kitapların karışımını içeren bir abonelik kutusu. Ayda $13.99’dan başlayan fiyatlarla abone olabileceğiniz kutular her ay üç sürpriz kitap, kahve veya çay örnekleri ve el yapımı ayraç, magnet ya da yapıştırma gibi ürünler içeriyor.

 

 1. Bookroo
  Çocuklara kitap sevgisi aşılamanın en iyi yollarından biri Bookroo! Bookroo’da 0-3 yaş arası çocuklar için karton kapaklı kitaplar ve 2-6 yaş arası çocuklar için resimli kitap seçenekleri bulunuyor. Seçtiğiniz yaş aralığına göre her ay ya iki resimli ya da üç karton kapaklı kitap kapınıza kadar gönderiyor. Her biri sevimli hediye kağıdına sarılmış kitaplar içeren bu kutuya ayda $17.99’a abone olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat