Seyahat etmeye vakit bulamayanlar için dünyayı kapınıza getiren abonelik kutularını inceledik, işte dünyadan 4 örnek:

 1. Try the World
  Yeni mutfaklar ve tatlar keşfetmek gezgin olmanın en güzel yanlarından biri elbette. Her ay farklı bir mutfaktan gurme lezzetler sunan Try the World, bu deneyimi evinize getiriyor. Kutudan o ay çıkacak olan yemek, yerli bir uzman tarafından belirleniyor. Gerekli malzemeler, içecekler ve atıştırmalıklar paketlenerek Try the World’le evlere gönderiliyor. Abonelik fiyatları ise aylık $39’dan başlıyor.
 2. Globe In
  GlobeIn, dünyanın farklı bölgelerinden el yapımı ürünler gönderen bir abonelik kutusu. GlobeIn kutuları içinde üreticiler ve yerel halkla ilgili hikayeleri de yer alıyor. Her ay farklı tema seçenekleri sunan GlobeIn’e abonelik ücreti $40’dan başlıyor. Lokal sanatçıları, zanaatkarları ve çiftçileri destelemek için de harika bir yol!
 3. Little Passports
  Little Passports, farklı kültürler tanımanın çocuklar için önemine inanan Amy ve Stella isimli iki annenin projesi. Seyahat meraklısı çocuklar için fotoğraf, yapıştırma, harita, hikaye kitabı ve çizgi roman gibi ürünleri kutularla gönderiyor. Dört farklı yaş grubu seçeneği sunan Little Passports’un aylık abonelik fiyatı $12.95 ile $18.95 arasında değişiyor.
 4. State x State
  Her ay Amerika’nın iki farklı eyaletinden seçme kutular sunan State x State, bağımsız tasarımcılar tarafından üretilen sınırlı sayıdaki ürünleri gönderiyor. $125 ile abone olunabilen bu kutularda saatten kupaya, cüzdandan çikolataya Amerika eyaletlerine özel ürünler yer alıyor.

Türkiye, gezginlere yönelik abonelik kutuları hazırlamak için çok uygun bir pazar! Siz de Startsub’la iletişime geçerek abonelik e-ticaret ekonomisinde yerinizi alabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat