Bu hafta Startsub abonelik platformuna katılanlar arasında “Güzellik Paketim” var. Bu yazımızda Güzellik Paketim ve kurucusu Sevinç Altunbay’ı daha yakından tanıyacağız. Güzellik Paketim her ay, kişisel bakım, kozmetik ürünleri ve sürpriz bir hediyeyi kapınıza getiren bir abonelik servisi. Siz de her ay daha özel hissetmek ve kişisel bakımınıza dair ihtiyacınız olanları elinizin altında bulmak isterseniz tek yapmanız gereken guzellikpaketim.com adresine abone olmak!

 

Güzellik Paketim nedir?

Güzellik Paketim, kadınların bakım ve güzellik anlayışına yeni bir soluk getiren abonelik sistemidir. Her ay özenle hazırladığımız konseptlerle, abonelerimizi en trend, orijinal ürünlerle buluşturuyoruz. Ayrıca yeni çıkan ve Türkiye’de bulunmayan ürünleri deneme fırsatı sunuyoruz.

 

Güzellik Paketim kutularından ne çıkıyor?

Her ay saç bakımı, cilt bakımı ve makyaj ürünlerinden oluşan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra sürprizler ile abonelerimizin aylık bakım ve güzellik rutinini tamamlamalarını sağlıyoruz. Bu sayede aboneler, güzellik ve bakım ürünlerine yüksek fiyatlar ödemeden önce deneme şansı yakalıyor, favori ürünlerini keşfediyorlar.  Türkiye’de bulunmayan bir çok markayı da Türkiye’ye getirterek abonelerimize sürpriz yapıyoruz. Örneğin; İlk kutumuza özel Rihanna’nın yeni markası Fenty Beauty’nin highlighter’ını çekilişle abonelerimizden birine hediye edeceğiz. Şu an Basic Paket’imiz mevcut. İleriki aylarda abonelerimize Premium seçeneği de sunacağız. Kısacası sürpriz gelişmelerden haberdar olmak için Instagram sayfamızı takip etmeyi ve sitemize abone olmayı unutmayın.

 

Güzellik Paketim’i kurmak nereden aklınıza geldi?

Biz kadınlar, yoğun iş temposunda ya da gündelik işler arasında kayboluyor ve kendimiz için güzellikler yapmayı unutuyoruz. Oysa çok küçük sürprizlerden bile  mutlu olabiliyoruz. Bu iç görüden hareketle Güzellik Paketim’i tasarladık. Sunduğumuz sürpriz konseptler ile aylık güzellik ve bakım rutinini tamamlayan kadınların kendilerini daha özel ve mutlu hissetmeleri en büyük amacımız.

 

Sevinç Altunbay kimdir?

1988 yılında Ankara’da doğdum. Lisans eğitimimi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Ekonomi bölümünde tamamladım. İş hayatıma Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nda Kurumsal İletişim departmanında başladım. Her zaman aklımda kendi işimi yapmak vardı. Bu nedenle kariyerime pazarlama ve reklam alanında devam ettim. Turizmden hızlı tüketime, lüks tüketimden perakendeye kadar sektörün pek çok önde gelen markaların dijital pazarlamasına destek verdim. Global markalarla çalışmak için İtalya’da bir prodüksiyon şirketinde iş geliştirme uzmanı olarak çalıştıktan sonra kendi şirketimi kurdum. Pek çok ülkedeki büyük markaların Türkiye ayağında line producer’lığını yapıyorum.

 

Pazarlama ve reklam alanındaki know how’ımız ve genç girişimci ruhumuz ile Türkiye’de kozmetik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek guzellikpaketim.com kurduk. Yapacağımız yaratıcı kampanyalar ve abonelerle kuracağımız iletişim ile abonelik e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat